MUTT

MUTT’i eesmärk on pakkuda tsiklit, millega on lihtne sõita, kerge hooldada ning mille ostmine ja pidamine on taskukohane. Pakkudes samas klassikalise stiiliga kohandatud masina tunnet ja heli.

MANTA5

Manta5 on ettevõte, mis pakub veelinnakelgutamise kogemust. Nende toode, Hydrofoiler SL3, on mõeldud jalgrattasõidu kogemuse jäljendamiseks veepinnal. Sellel on hüdrofoolrid, mis võimaldavad sõitjal vee peal hõljuda ja kiirust koguda. Hydrofoiler SL3 on loodud nii vaba aja veetmiseks kui ka tervisliku eluviisi edendamiseks. Manta5 asutaja Guy Howard-Willis soovib, et nende toode ei piirduks ainult vaba aja veetmisega, vaid oleks ka võistlusvõimeline ning võiks tulevikus olla olümpiaala

HOLY FREEDOM

Itaallased sünnivad januga elu järele – täitmatu iha teadmiste, kultuuri, uudsuse, kogemuste, ilu, kunsti ja ühenduse järele – see on universaalne vabadusiha.
Vaba unistada ja uurida.
Ühenduse loomine sarnaselt mõtlevate hingedega, väljendades samal ajal oma individuaalsust – see on vabaduse… Holy Freedom© tõeline olemus.

ROKKER

Pärast pikka mootorrattareisi oma Harley V-Rodidega istuvad Michael Kuratli ja Kai Glatt oma kohalikus pubis. Nad on noored, alles kahekümnendates. Nad on julged. Nad on seiklusnäljas. Ja imestavad, miks pole ilusaid mototeksaseid. Pakutavad on koledad, arvavad nad. Miks mitte siis ise teha?

APE RIDER

Ape Ryder õhutab vabaduse revolutsiooni – üks sõit korraga. Meie e-rattad ei tähenda ainult adrenaliinipumpamist, vaid ka säästva elustiili edendamist, mis eelistab avatud teed liiklusega maanteedele. Valides Ape Ryderi, ei alusta te mitte ainult taltsutamatuid seiklusi, vaid aitate kaasa ka puhtama ja tervislikuma maailma loomisele.

MFI

My Future Innovation nihutab oma tulevikutehnoloogilise lähenemisviisiga piire, mis on täna võimalik, et tuua uuenduslikud tooted tarbijateni. Seetõttu on MFI kataloogi tootevalik Euroopa turul täiesti ainulaadne.

MIMBOB

Mimbob on mikromobiilsuse kaubamärk, mille eesmärk on parandada inimeste liikumist linnades. Oleme eelkõige elektriliste tõukerataste eksperdid. Disaini ja loomingu spetsialistidena oleme aastaid töötanud selle nimel, et uurida, kuidas pakkuda oma klientidele parimat võimalikku viisi linnakogukondades liikumiseks, mis on lõbus, põnev ja mugav.

YINKE

Lennualumiiniumist, ülitugevad ja piisavalt kompaktsed Yinke tõukerattad aitavad teil ohutult ja kiiresti sihtkohta jõuda.
Võimsad mootorirattad ja usaldusväärne juhtelektroonika võimaldavad teil hõlpsalt linnas ringi reisida ja vabas õhus seikleda.

7GO

Meie universaalsete e-jalgratastega navigeerige hõlpsalt rahvarohketel tänavatel, vältige liiklusummikuid,
olge omaks vabas õhus ja nautige piiramatut avastamise vabadust.
Ära oota. Vabastage vabaduse vaim 7GO E-Bike’idega.
Oleme pühendunud parimate toodete valmistamisele, pakkudes traditsioonilistele autodele väärilist alternatiivi.

RIDING CULTURE

Riding Culture on ettevõte, mis pakub mototarvikuid ja riietust. Nende veebisaidil on lai valik tooteid, mis on mõeldud motosõiduks. Holyfreedom pakub tasuta saatmist kogu Euroopas tellimuste puhul, mis ületavad 100 eurot, ning tasuta saatmist USA-s ja Kanadas tellimuste puhul, mis ületavad 200 eurot.
Riding Culture meeskonnasõitjad teavad, mida nad teevad. Ja nad toetuvad meie toodetele, sest need pole mitte ainult vastupidavad, vaid ka ülistiilsed.